Caspian Oil and Gas – əla şəbəkələşmə platformasıdır
Biz Minskdən gəlmişik. Şirkətimiz artıq 11 ildir fəaliyyət göstərir və dəmir yolu, dəniz və avtomobil yük daşımaları ilə məşğuldur. Bu sərgiyə marağımız burada yeni tərəfdaşlar və müştərilər tapmaq istəyindən irəli gəlir. Eyni zamanda mövcud tərəfdaşlarımızla görüşmək bizim üçün çox vacibdir, çünki Xəzər regionu bizim peşəkar fəaliyyət sahəmizə daxildir. Bu illər ərzində biz çoxlu sadiq dostlar qazanmışıq və onlar artıq bizim tərəfdaşlarımıza çevriliblər, burada onlarla məmnuniyyətlə görüşüb ünsiyyət qururuq.
Biz artıq stendimizi ziyarət edən müştərilərlə görüşlər keçirmişik. Sərginizin yerləşdirilməsi çox uğurludur. Bizə Qazaxıstan, Özbəkistan və regionun digər ölkələrindən olan həmkarlar gəlir. Həmçinin artıq qiymət sorğuları göndərmiş potensial müştərilər də var. Təbii ki, müqavilələrin bağlanmasını gözləyirik. Sərgini ziyarət etmək eyni zamanda işgüzar səfəri Bakı şəhərinin gözəl mənzərələri ilə birləşdirmək üçün çox yaxşı imkan yaradır. Biz ölkənizdən çox məmnunuq!
Eyni zamanda “Caspian Oil and Gas” sərgisinin əla təşkilatçılığını qeyd etmək istəyirəm. Hər bir sərgi şirkət üçün əla şəbəkələşmə və imic formalaşdırma platformasıdır və bu, etimadı artırır. Sərgi bizə eyni maraqlara malik olan həmkarlarla tanış olmaq və birləşmək üçün gözəl imkan yaratdı.

Caspian Oil and Gas is excellent networking
We came from Minsk. Our company has been operating for 11 years, and we are engaged in railway, sea, and road freight transportation. Our interest in this exhibition is driven by the desire to find new partners and clients here. It is also important for us to meet our existing partners, as the Caspian region falls within our professional area of interest. Over the years, we have gained many loyal friends who have become partners, and we are happy to meet and communicate with them here.
We have already held meetings with clients who visited our stand. Your exhibition layout is very well organized. Colleagues from Kazakhstan, Uzbekistan, and other countries in the region are coming to us. There are also potential clients who have already submitted requests for quotations. Of course, we expect to conclude contracts. At the same time, visiting the exhibition gives us a great opportunity to combine a business trip with walks around the beautiful city of Baku. We are absolutely delighted with your country!
I would also like to note the excellent organization of Caspian Oil and Gas. Any exhibition is excellent networking and an image-building opportunity for a company, which increases trust and credibility. The exhibition has created a great opportunity for us to meet and connect with colleagues who share the same interests.