Caspian Oil and Gas – əla şəbəkələşmə platformasıdır
Biz Minskdən gəlmişik. Şirkətimiz artıq 11 ildir fəaliyyət göstərir və dəmir yolu, dəniz və avtomobil yük daşımaları ilə məşğuldur. Bu sərgiyə marağımız burada yeni tərəfdaşlar və müştərilər tapmaq istəyindən irəli gəlir. Eyni zamanda mövcud tərəfdaşlarımızla görüşmək bizim üçün çox vacibdir, çünki Xəzər regionu bizim peşəkar fəaliyyət sahəmizə daxildir. Bu illər ərzində biz çoxlu sadiq dostlar qazanmışıq və onlar artıq bizim tərəfdaşlarımıza çevriliblər, burada onlarla məmnuniyyətlə görüşüb ünsiyyət qururuq.
Biz artıq stendimizi ziyarət edən müştərilərlə görüşlər keçirmişik. Sərginizin yerləşdirilməsi çox uğurludur. Bizə Qazaxıstan, Özbəkistan və regionun digər ölkələrindən olan həmkarlar gəlir. Həmçinin artıq qiymət sorğuları göndərmiş potensial müştərilər də var. Təbii ki, müqavilələrin bağlanmasını gözləyirik. Sərgini ziyarət etmək eyni zamanda işgüzar səfəri Bakı şəhərinin gözəl mənzərələri ilə birləşdirmək üçün çox yaxşı imkan yaradır. Biz ölkənizdən çox məmnunuq!
Eyni zamanda “Caspian Oil and Gas” sərgisinin əla təşkilatçılığını qeyd etmək istəyirəm. Hər bir sərgi şirkət üçün əla şəbəkələşmə və imic formalaşdırma platformasıdır və bu, etimadı artırır. Sərgi bizə eyni maraqlara malik olan həmkarlarla tanış olmaq və birləşmək üçün gözəl imkan yaratdı.

Caspian Oil and Gas – это замечательный нетворкинг
Мы приехали из Минска. Нашей компании уже 11 лет и мы занимаемся железнодорожными, морскими, автомобильными грузоперевозками. Интерес к данной выставке вызван стремлением найти здесь новых партнеров, клиентов. А еще нам важно повстречаться с действующими партнерами, так как Прикаспийский регион входит в зону нашего профессионального интереса. За эти годы у нас появилось много верных друзей, которые стали партнерами, и мы с радостью здесь общаемся с ними.
Мы уже провели встречи с клиентами, которые посетили наш стенд. У вас очень удачное расположение экспозиции. К нам приходят коллеги из Казахстана, Узбекистана и других стран региона. Также есть и потенциальные клиенты, которые уже оставляли запросы на просчеты. Конечно же, ожидаем заключение договоров. Посещение выставки одновременно дарит хорошую возможность совместить рабочую поездку с прогулками по прекрасному городу Баку. Мы просто в восторге от вашей страны!
Также хочу отметить отличную организацию Caspian Oil and Gas. Любая выставка – это замечательный нетворкинг, имиджевая история компании, которая повышает кредит доверия. Выставка создала для нас прекрасную возможность познакомиться и объединиться с коллегами, объединенными одинаковыми интересами.