Sənayedə ən yaxşı həllər
"AXELOT" Şirkətlər Qrupu. Qabaqcıl logistika informasiya sistemlərinin işlənib hazırlanması və tətbiqi ilə məşğuluq. Logistika biznes proseslərinin optimallaşdırılması və avtomatlaşdırılması sahəsində ixtisaslaşmışıq. Dünyanın 18 ölkəsində 1000-dən çox şirkət məhsul axınlarının sürətini, şəffaflığını və idarə olunmasını təkmilləşdirmək üçün "AXELOT"un həllərindən istifadə edir.
TransLogistica Caspian 2023 sərgisində "AXELOT VMS" və "AXELOT TMS" anbar və nəqliyyat logistikasının ən müasir və geniş yayılmış idarəetmə sistemlərini və konteyner terminallarının avtomatlaşdırılması həlli "AXELOT TOS"u nümayiş etdiririk. Hesab edirik ki, Azərbaycan Respublikasının ticarət, nəqliyyat və logistika şirkətləri yalnız ən yaxşı həllərə layiqdirlər, ona görə də biz indi buradayıq.
Biz sənayedə özünü ən yaxşı həllər kimi sübut etmiş həlləri təklif edirik. Sistemlərimizdən istifadə edərək, aparıcı şirkətlər logistika proseslərinin səmərəliliyini artırmaqla ildə on milyonlarla dollara qənaət edirlər. Azərbaycanda biznesin inkişafı çərçivəsində biz yalnız qarşılıqlı faydalı əməkdaşlıq deyil, gələcək illər üçün dəyərli tərəfdaşlıq təklif edirik. Logistika proseslərini optimallaşdırmaq və avtomatlaşdırmaq üçün qabaqcıl təcrübələrimizi, bilik və bacarıqlarımızı bölüşməyə hazırıq.
"AXELOT"da ixtisaslaşdırılmış sərgilərin keçirilməsini mütləq hesab edirik. Onlayn formatların inkişafına baxmayaraq, canlı ünsiyyəti heç nə əvəz edə bilməz. Yalnız şəxsən, bu cür sərgilər rejimində regionda çox sayda ekspertlə tanış ola bilərsiniz. Ekspert icmasını yaradın və biznesinizi inkişaf etdirməyə başlayın. Məhz buna görə "AXELOT" TransLogistika sərgilərini heç vaxt qaçırmır və bu il Bakıda TransLogistica Caspian 2023 sərgisində öz həllərini nümayiş etdirir.

Лучшие решения в отрасли
Группа Компаний AXELOT. Занимаемся разработкой и внедрением передовых логистических информационных систем. Специализируемся на оптимизации и автоматизации логистических бизнес-процессов. Более 1000 компаний в 18 странах мира используют решения AXELOT для повышения скорости, прозрачности и управляемости своих материальных потоков.
На выставке TransLogistica Caspian 2023 мы демонстрируем самые современные и широко распространённые системы управления складской и транспортной логистикой AXELOT WMS и AXELOT TMS, а также решение по автоматизации контейнерных терминалов – AXELOT TOS. Считаем, что торговые, транспортные и логистические компании Республики Азербайджан достойны получить только лучшие решения, поэтому мы сейчас здесь.
Мы предлагаем решения, которые зарекомендовали себя, как лучшие в отрасли. Используя наши системы, компании-лидеры экономят десятки миллионов долларов в год за счет повышения эффективности своих логистических процессов. В рамках развития бизнеса в Азербайджане, мы предлагаем не просто взаимовыгодное сотрудничество, а полноценное партнерство на долгие годы вперед. Мы готовы делиться своим опытом, знаниями и навыками, лучшими практиками по оптимизации и автоматизации логистических процессов.
Мы, в AXELOT, считаем проведение специализированных выставок обязательным. Несмотря на развитие онлайн форматов, ничто не заменит живого общения. Только очно, в режиме подобных выставок, можно познакомиться с большим количеством экспертов в регионе. Сформировать экспертное комьюнити и начать развивать бизнес. Именно поэтому, AXELOT никогда не пропускает выставки TransLogistika и в этом году выставляет свои решения на TransLogistica Caspian 2023 в Баку.