Sənayedə ən yaxşı həllər
"AXELOT" Şirkətlər Qrupu. Qabaqcıl logistika informasiya sistemlərinin işlənib hazırlanması və tətbiqi ilə məşğuluq. Logistika biznes proseslərinin optimallaşdırılması və avtomatlaşdırılması sahəsində ixtisaslaşmışıq. Dünyanın 18 ölkəsində 1000-dən çox şirkət məhsul axınlarının sürətini, şəffaflığını və idarə olunmasını təkmilləşdirmək üçün "AXELOT"un həllərindən istifadə edir.
TransLogistica Caspian 2023 sərgisində "AXELOT VMS" və "AXELOT TMS" anbar və nəqliyyat logistikasının ən müasir və geniş yayılmış idarəetmə sistemlərini və konteyner terminallarının avtomatlaşdırılması həlli "AXELOT TOS"u nümayiş etdiririk. Hesab edirik ki, Azərbaycan Respublikasının ticarət, nəqliyyat və logistika şirkətləri yalnız ən yaxşı həllərə layiqdirlər, ona görə də biz indi buradayıq.
Biz sənayedə özünü ən yaxşı həllər kimi sübut etmiş həlləri təklif edirik. Sistemlərimizdən istifadə edərək, aparıcı şirkətlər logistika proseslərinin səmərəliliyini artırmaqla ildə on milyonlarla dollara qənaət edirlər. Azərbaycanda biznesin inkişafı çərçivəsində biz yalnız qarşılıqlı faydalı əməkdaşlıq deyil, gələcək illər üçün dəyərli tərəfdaşlıq təklif edirik. Logistika proseslərini optimallaşdırmaq və avtomatlaşdırmaq üçün qabaqcıl təcrübələrimizi, bilik və bacarıqlarımızı bölüşməyə hazırıq.
"AXELOT"da ixtisaslaşdırılmış sərgilərin keçirilməsini mütləq hesab edirik. Onlayn formatların inkişafına baxmayaraq, canlı ünsiyyəti heç nə əvəz edə bilməz. Yalnız şəxsən, bu cür sərgilər rejimində regionda çox sayda ekspertlə tanış ola bilərsiniz. Ekspert icmasını yaradın və biznesinizi inkişaf etdirməyə başlayın. Məhz buna görə "AXELOT" TransLogistika sərgilərini heç vaxt qaçırmır və bu il Bakıda TransLogistica Caspian 2023 sərgisində öz həllərini nümayiş etdirir.

Top-notch solutions in the field
We in AXELOT Group of Companies develop and implement cutting-edge logistic information systems and specialize in optimization and automatization of logistic business processes. Over 1,000 companies in 18 countries around the globe utilize AXELOT solutions to increase the speed, transparency, and manageability of their material flows.
TransLogistica Caspian 2023 exhibition will see us demonstrating our state-of-the-art and widespread warehouse and transport logistics management systems, AXELOT WMS and AXELOT TMS, as well as our advanced container terminal automation solution, AXELOT TOS. We strongly believe that trade, transportation, and logistic companies in Azerbaijan must have only the best solutions in their disposal, and that is the reason why we are here today.
What we are offering are solutions that have proven themselves as the best in the industry; by utilizing our systems and thus improving their logistic processes, major companies save as much as dozens of millions of dollars each year. Looking to develop business in Azerbaijan, our offer goes above and beyond a mutually beneficial cooperation and includes a full-fledged partnership for the long years to come. We are eager to share our expertise, skills, and practices in optimization and automation of logistic processes.
We in AXELOT believe such specialized exhibitions are a must-have; no matter how much online formats have progressed, nothing will ever be able to replace live communication. It is only face-to-face experience such events provide that help people meet so many experts in the region, as well as shape an expert community and develop their business. This is just why we in AXELOT have never missed TransLogistika exhibitions; likewise, this year we are presenting our solutions at TransLogistica Caspian 2023.