Sərgidə böyük həcmdə məlumat topladıq
Şirkətimiz Azərbaycanın üzərindən keçən Orta Dəhliz marşrutu boyunca logistika proseslərinin rəqəmsallaşdırılması ilə məşğuldur. Layihə çərçivəsində logistika şirkətləri üçün “vahid pəncərə” yaradılır ki, onlar bütün sənədləşmə işlərini dövlət qurumları ilə kağız üzərində deyil, elektron formatda həyata keçirə bilsinlər. Hazırda bu prosesin işə salınması üzərində çalışırıq.
Bu mərhələdə layihə üzrə əməkdaşlıq edə biləcəyimiz tərəfdaşlarla bağlı məlumat toplayırıq. Qeyd etmək lazımdır ki, layihədən beynəlxalq şirkətlər də yararlana biləcək və onlar logistika şirkətləri və onların müştəriləri haqqında məlumat əldə etmək imkanına malik olacaqlar.
Belə əhəmiyyətli tədbiri – Azərbaycanda və xarici ölkələrdə fəaliyyət göstərən aparıcı logistika şirkətlərinin iştirak etdiyi sərgini, təbii ki, buraxmaq olmazdı. Sərgidə çox böyük həcmdə informasiya topladıq, gələcək görüşlərlə bağlı ilkin razılaşmalar əldə etdik. Tədbirin yüksək səviyyədə təşkil olunması və iştirakçı tərkibinin güclü olması bizə sahənin iri şirkətləri ilə tanışlıq imkanı verdi. Yeni məhsulun tanıdılması üçün bu, ən ideal platforma və ən uyğun formatdır.

We Gathered a Wealth of Information at the Exhibition
Our company focuses on the digitalization of logistics processes along the Middle Corridor through Azerbaijan. The project aims to create a unified digital window, enabling logistics companies to handle all their documentation requests with government agencies electronically, eliminating the need for paper-based processes. We are currently in the early stages of launching this system.
At this point, we are gathering information about potential partners for collaboration on the project. Notably, international companies will also benefit from the platform, gaining access to data on logistics providers and their clients.
Naturally, we could not miss such a significant event as this exhibition, where many leading Azerbaijani and international logistics companies are represented. During the event, we gathered a substantial amount of information and reached preliminary agreements for future meetings. The exhibition, excellently organized and featuring key industry players, gave us the opportunity to connect with major stakeholders. For introducing a new product to the market, this has been the ideal platform and format.