Şirkətimizin 153 şəhərdə 275 ofisi mövcuddur!
“CJ ICM Logistics” 2003-cü ildən Azərbaycanda fəaliyyət göstərən Koreya-Türkiyə birgə müəssisəsidir. “CJ ICM Logistics” 41 ölkədə nümayəndəiyi ilə beynəlxalq logistika üzrə aparıcı xidmət təminatçısıdır. Şirkət 153 şəhərdə 275 ofislə təmsil olunur və layihə logistikası üzrə ixtisaslaşmışdır. Özümüzə məxsus qaldırıcı və nəqliyyat avadanlığımız var.
Sentyabr ayında şirkətimizin yaranmasından 20 il ötür, bununla əlaqədar biz ilk dəfə TransLogistica Caspian sərgisində iştirak etmək qərarına gəldik. Məqsəd yeni biznes tərəfdaşları tapmaq və mövcud əlaqələri gücləndirməkdir. Sərgidə işgüzar, eyni zamanda çox müsbət ab-hava hökm sürür ki, bu da yeni əlaqələrin qurulmasına töhfə verir. Ümid edirəm ki, bu iştirak təkcə imkanlarımızı nümayiş etdirmək baxımından deyil, həm də fəaliyyətimizin genişləndirilməsi baxımından faydalı olacaqdır.

Наша компания имеет 275 офисов в 153 городах!
CJ ICM Logistics – корейско-турецкое совместное предприятие, которое работает в Азербайджане с 2003 года. CJ ICM Logistics – ведущий международный поставщик логистических услуг, представленный в 41 стране. Компания представлена 275 офисами в 153 городах и специализируется на проектной логистике. Мы располагаем собственной подъемной и транспортной техникой.
В сентябре исполнится 20 лет со дня создания нашей компании, в связи с чем мы решили впервые принять участие в выставке TransLogistica Caspian. Цель – поиск новых бизнес-партнеров и укрепление имеющихся контактов. На выставке царит деловая, но в то же время весьма позитивная атмосфера, что способствует налаживанию новых связей. Надеюсь, это участие принесет пользу не только в плане демонстрации наших возможностей, но и в деле расширения деятельности.