Şirkətimizin 153 şəhərdə 275 ofisi mövcuddur!
“CJ ICM Logistics” 2003-cü ildən Azərbaycanda fəaliyyət göstərən Koreya-Türkiyə birgə müəssisəsidir. “CJ ICM Logistics” 41 ölkədə nümayəndəiyi ilə beynəlxalq logistika üzrə aparıcı xidmət təminatçısıdır. Şirkət 153 şəhərdə 275 ofislə təmsil olunur və layihə logistikası üzrə ixtisaslaşmışdır. Özümüzə məxsus qaldırıcı və nəqliyyat avadanlığımız var.
Sentyabr ayında şirkətimizin yaranmasından 20 il ötür, bununla əlaqədar biz ilk dəfə TransLogistica Caspian sərgisində iştirak etmək qərarına gəldik. Məqsəd yeni biznes tərəfdaşları tapmaq və mövcud əlaqələri gücləndirməkdir. Sərgidə işgüzar, eyni zamanda çox müsbət ab-hava hökm sürür ki, bu da yeni əlaqələrin qurulmasına töhfə verir. Ümid edirəm ki, bu iştirak təkcə imkanlarımızı nümayiş etdirmək baxımından deyil, həm də fəaliyyətimizin genişləndirilməsi baxımından faydalı olacaqdır.

Our company has 275 offices in 153 cities!
CJ ICM Logistics is a Korean-Turkish joint venture operating in Azerbaijan since 2003. CJ ICM Logistics is a leading international logistics service provider with operations in 41 countries. The company has 275 offices in 153 cities and specializes in project logistics. We have our own lifting and transportation equipment.
Our company will be 20 years old in September, which is why we decided to participate in TransLogistica Caspian for the first time. Our goal is to find new business partners and strengthen our existing contacts. The exhibition's atmosphere is businesslike, but at the same time very positive, which helps to establish new contacts. I hope that this participation will be beneficial not only in terms of demonstrating our capabilities but also in terms of expanding our activities.