Söhbət çadırdan gedirsə, mütləq "BAŞBOGA" olmalıdır
"BAŞBOGA", sənaye çadırlarının istehsalı sahəsində bir etalona çevrilmişdir, belə ki, şirkət hazırladığı hər bir məhsulda mükəmməllik və yeniliyi təmin edir. Şirkətimiz özündə dizayn sənətini və texnoloji inkişafı birləşdirir və bununla da tədbirlərdən tikinti və aviasiyaya qədər ən tələbkar sahələrin gözləntilərini belə aşan həllər təklif edə bilir. Dayanıqlılığı, funksionallığı, hava şəraitinə davamlılığı və vizual cəlbediciliyi ilə seçilən çadırlar yaradan "BAŞBOGA", müştərilərinə gözəllik və praktikliyin birləşdiyi məkanlar haqqında xəyallarını reallaşdırmağa imkan verir. Stendimizə yaxınlaşan və məhsulumuzla maraqlanan hər kəsi bütün suallara cavab verməyə və bir fincan qəhvə təklif edərək istehsal prosesi haqqında daha ətraflı məlumat verməyə hazır olan səlahiyyətli heyət gözləyir.
BAŞBOĞANIN unikallığı təcrübə, peşəkarlıq və yaxşı əlaqələndirilmiş komanda işinin məcmusudur, bütün üzvləri qarşıya qoyulmuş vəzifələri aydın şəkildə yerinə yetirirlər. Bizimlə işləməkdə olan hər bir müştərimiz özünü özəl hiss edir, çünki biz onların istədiklərinin son nəticə ilə uyğunluğuna zəmanət veririk və istənilən sorğuya lazımi diqqətlə yanaşırıq. Biz həm ən kiçik, həm də ən böyük "açar təslim" layihələrini həyata keçirə bilərik. Tərəfdaşlarımızın sayı çox olduğuna görə əlavə avadanlıq təklif edə bilərik, məsələn: soyutma və havalandırma sistemi, elektrik işıqlandırması, yanğın siqnalizasiya və təhlükəsizlik sistemləri və s. Yeniliklərin ardından gedərək biz daim təkmilləşirik və iş prosesinə yeni meyllər gətiririk. Beləliklə, istehsalda istifadə olunan çadır materialları fabrikimizdə hazırlanır və odadavamlı bir örtüyə malikdir, bunun sayəsində birbaşa atəş altında da alovlanma ehtimalı istisna olunur. Hər bir təklifimizdə opsional qalvanizasiya mövcud olduğuna görə metal konstruksiyalarımızın xidmət müddəti məhdudiyyətsiz olur. Bütün bunların işığında BAŞBOĞANIN Azərbaycan bazarına təqdim edəcəyi çox şey var.
İxtisaslaşmış sərgilər bütövlükdə iştirakçıları üçün böyük imkanlar yaradır, yeni başlayanlara özlərini nümayiş etdirməyə, artıq tanınmış şirkətlərə isə öz statuslarını bir daha təsdiqləməyə kömək edir. Şübhəsiz ki, bu sərgidə iştirak etmək bizim üçün çox maraqlı və mühüm hadisədir; biz ilk dəfədir ki, Azərbaycan bazarına daxil oluruq və iştirakımızdan gözləntilər həqiqətən yüksəkdir. Bizim vəzifəmiz yeni tərəfdaşların diqqətini cəlb etmək və Azərbaycanda bu seqmentdə liderlik etməkdir. Arxamızda 50 illik təcrübə ilə müştərimizə hansı həll yolu təklif edəcəyimizi və ilk baxışdan inanılmaz gələn layihələri necə həyata keçirəcəyimizi bilirik. Söhbət çadırdan gedirsə, mütləq "BAŞBOGA" olmalıdır

Если шатры, то только «BAŞBOGA»
«BAŞBOGA» является эталоном инноваций в производстве индустриальных шатров, обеспечивая превосходство и новаторство в каждом изделии. Наша компания объединяет в себе искусство дизайна и технологическую продвинутость, предлагая решения, которые выходят за рамки ожиданий самых требовательных отраслей — от мероприятий до строительства и авиации. Создавая шатры, которые выделяются своей долговечностью, функциональностью, устойчивость к погодным условиям и визуальной привлекательностью, «BAŞBOGA» позволяет своим клиентам реализовывать мечты о пространствах, где сливаются красота и практичность. На нашем стенде всех заинтересованных в нашем продукте, ждет компетентный персонал, готовый ответить на все вопросы и более подробно рассказать о процессе производства за чашкой кофе.
Уникальность «BAŞBOGA» - это совокупность опыта, профессионализма и слаженной командной работы, все члены которой четко выполняют поставленные задачи. Каждый наш клиент в работе с нами чувствует себя особенным, ведь мы гарантируем соответствие желаемого с конечным результатом и подходим любому запросу с должным вниманием. Мы можем выполнить как самые маленькие, так и самые масштабные проекты «под ключ». Имея множество партнеров, мы можем предложить и дополнительное оборудование, такое как: система охлаждения и вентиляции, электроосвещение, системы пожарной сигнализации и безопасности и др. Следуя инновациям, мы постоянно совершенствуемся и вносим в процесс работы новые тенденции. Так, тенты, используемые в производстве, изготавливаются на нашей фабрике, и имеют огнеупорное покрытие, благодаря которому исключается возможность возгарания даже под прямым огнем. Благодаря опционной в каждом нашем предложении гальванизации, срок службы наших металлоконструкций становится неограниченным. В свете всего вышесказанного, «BAŞBOGA» есть, что предложить азербайджанскому рынку.
Специализированные выставки в целом, дают большие возможности для их участников, помогая новичкам заявить о себе, а уже известным компаниям подтвердить свой статус. Несомненно, участие в данной выставке для нас очень волнительное и важное событие; мы впервые выходим на азербайджанский рынок и ожидания от участия действительно высоки. Наша задача привлечь внимание новых партнеров и возглавить данный сегмент в Азербайджане. Имея за плечами 50-ти летний опыт, мы знаем какое решение предложить нашему клиенту и как осуществить самые невероятные на первый взгляд проекты. Если шатры, то только «BAŞBOGA».