Etibarlı yük daşımaları!
“Sara Logistics” Azərbaycan Dəmir Yolları QSC-nin yük agentidir. Dəmir yolu vasitəsilə keyfiyyətli yükdaşıma xidmətləri göstərmək məqsədi ilə yaradılmışdır. Şirkətimiz Çindən Azərbaycana və Avropaya, Rusiyadan Cənub-Şərqi Asiya ölkələrinə, İrana, İraqa, Əfqanıstana malların çatdırılması ilə məşğul olur.
Bundan əlavə, şirkətimiz etibarlı anbar xidmətləri göstərir, Həştərxanda terminala və açıq yük vaqonları, vaqon konteynerlər də daxil olmaqla qatar vaqonlarına malikdir.
Şirkətin fərqləndirici xüsusiyyəti İran, İraq, Rusiya, Türkiyə və digər ölkələrdə geniş nümayəndəliklər şəbəkəsinin olmasıdır ki, bu da bizə daşıma prosesini operativ şəkildə təşkil etməyə, eləcə də dəmir yolu terminalları limanlarındakı yükləri müstəqil idarə etməyimizə və xidmət göstərməyimizə imkan verir. Nümayəndəliklər şəbəkəsi hüquqi məsələlərin operativ həllini və bank əməliyyatlarının həyata keçirilməsini təmin edir. Başqa sözlə, biz malları operativ şəkildə çatdırırıq və bütün əlaqəli məsələləri tez həll edirik.
“Translogistica Caspian” sərgisinin keçirilməsi xarici şirkətlərlə əlaqələrin qurulması baxımından böyük əhəmiyyət kəsb edir, çünki iş adamları arasında birbaşa ünsiyyət biznes qurmaq üçün həmişə səmərəli olur. Bundan əlavə, bu cür sərgilər həmişə iştirakçılar arasında birbaşa müqavilə bağlaya biləcəyimiz yeni müştərilər tapmaq üçün bir fürsətdir.

Надежное экспедирование грузов!
Компания Sara Logistics является фрахтовым агентом «Азербайджанских железных дорог». Она была основана с целью оказания качественных услуг по экспедированию грузов по железной дороге. Наша компания осуществляет доставку товаров из Китая в Азербайджан и Европу, из России в страны Юго-Восточной Азии, Иран, Ирак, Афганистан.
Помимо этого наша компания предоставляет надежные складские услуги, владеет терминалом в Астрахани и парком вагонов, включая платформы, вагоны для перевозки контейнеров.
Отличительной особенностью компании является разветвленная сеть представительств: в Иране, Ираке, России, Турции и других странах, что позволяет нам оперативно организовать процесс транспортировки, а также управлять и обслуживать грузы самостоятельно в портах на железнодорожных терминалах. Сеть представительств обеспечивает скорейшее решение юридических вопросов и осуществление банковских операций. Другими словами: мы оперативно доставляем товары и быстро решаем все сопутствующие вопросы.
Проведение выставки Translogistica Caspian имеет большое значение с точки зрения налаживания контактов с зарубежными компаниями, потому что общение деловых людей напрямую всегда эффективно для построения бизнеса. Кроме того, выставки такого рода – это всегда возможность найти среди участников новых клиентов, с которыми мы можем заключить контракты напрямую.