İstənilən yük daşımalarının təşkilində böyük təcrübə
“Alliance Logistics Ltd” ən yüksək keyfiyyət standartlarına cavab verən yük daşımalarında ixtisaslaşmışdır. Təcrübəli əməkdaşlarımız dəmir yolu, dəniz və avtomobil nəqliyyatından istifadə etməklə müxtəlif növ yüklərin daşınmasını həyata keçirir. Yüksək keyfiyyətli xidmətlərlə yanaşı, sərfəli qiymətlər də təklif edirik. Xidmətlərimizin siyahısına ekspedisiya üzrə konsaltinq, ekspeditorluq xidmətləri, o cümlədən vaqon, konteyner və yük maşınının subicarəsi, gömrük rəsmiləşdirilməsi, neft terminalları vasitəsilə yüklərin daşınması, terminallar vasitəsilə yenidən yüklənməsi və dəniz limanlarında texniki xidmət kimi əlaqəli xidmətlər daxildir.
“Alliance Logistics Ltd”-nin üstünlüyü onun yüzlərlə qapalı vaqonunun, eləcə də Qazaxıstan, İran, Rusiya, Gürcüstan, Çin və bir sıra Avropa ölkələrində geniş tərəfdaş şəbəkəsinin olmasıdır.
Şirkətin “TransLogistica”-da iştirakının əsas məqsədi şirkətimizin təqdim etdiyi xidmətlərlə maraqlanan sərgi iştirakçıları ilə birbaşa görüşlər təşkil etmək imkanıdır. Qeyd edim ki, hətta qeydiyyat zamanı bir sıra şirkətlər özləri bizimlə B2B formatında görüş keçirmək istəyini bildirdilər.
Biz pavilyonun quraşdırılmasından tutmuş bu günə kimi bütün mərhələlərdə sərginin təşkili səviyyəsini yüksək qiymətləndiririk. Bu cür tədbirlər şirkətlər arasında əlaqələrin qurulması və potensial müştərilərlə görüş üçün böyük əhəmiyyət kəsb edir.

Alliance Logistics Ltd specializes in cargo transportation that meets the highest quality standards. Our experienced employees transport various types of cargo using rail, sea and road transport. In addition to high quality services, we offer affordable prices. The list of our services includes forwarding consulting, freight forwarding services, as well as related services such as wagon, container and truck sublease, customs clearance, trans-shipment through oil terminals, reloading through terminals and maintenance services at seaports.
The advantage of Alliance Logistics Ltd is the presence of hundreds of its own covered train cars, as well as an extensive partner network in Kazakhstan, Iran, Russia, Georgia, China and a number of European countries.
The main goal of the company's participation in “TransLogistica” is the opportunity to organize meetings directly with the exhibitors interested in the services provided by our company. I would like to note that even during the registration process, a number of companies themselves expressed a desire to hold a meeting with us in the B2B format.
We highly appreciate the level of organization of the exhibition at all stages, from the installation of the pavilion to the present day. Such events are of great importance for building communications between companies and meeting potential customers.