İstənilən yük daşımalarının təşkilində böyük təcrübə
“Alliance Logistics Ltd” ən yüksək keyfiyyət standartlarına cavab verən yük daşımalarında ixtisaslaşmışdır. Təcrübəli əməkdaşlarımız dəmir yolu, dəniz və avtomobil nəqliyyatından istifadə etməklə müxtəlif növ yüklərin daşınmasını həyata keçirir. Yüksək keyfiyyətli xidmətlərlə yanaşı, sərfəli qiymətlər də təklif edirik. Xidmətlərimizin siyahısına ekspedisiya üzrə konsaltinq, ekspeditorluq xidmətləri, o cümlədən vaqon, konteyner və yük maşınının subicarəsi, gömrük rəsmiləşdirilməsi, neft terminalları vasitəsilə yüklərin daşınması, terminallar vasitəsilə yenidən yüklənməsi və dəniz limanlarında texniki xidmət kimi əlaqəli xidmətlər daxildir.
“Alliance Logistics Ltd”-nin üstünlüyü onun yüzlərlə qapalı vaqonunun, eləcə də Qazaxıstan, İran, Rusiya, Gürcüstan, Çin və bir sıra Avropa ölkələrində geniş tərəfdaş şəbəkəsinin olmasıdır.
Şirkətin “TransLogistica”-da iştirakının əsas məqsədi şirkətimizin təqdim etdiyi xidmətlərlə maraqlanan sərgi iştirakçıları ilə birbaşa görüşlər təşkil etmək imkanıdır. Qeyd edim ki, hətta qeydiyyat zamanı bir sıra şirkətlər özləri bizimlə B2B formatında görüş keçirmək istəyini bildirdilər.
Biz pavilyonun quraşdırılmasından tutmuş bu günə kimi bütün mərhələlərdə sərginin təşkili səviyyəsini yüksək qiymətləndiririk. Bu cür tədbirlər şirkətlər arasında əlaqələrin qurulması və potensial müştərilərlə görüş üçün böyük əhəmiyyət kəsb edir.

Большой опыт организации любых грузоперевозок
Компания Alliance Logistics Ltd специализируется на грузоперевозках, которые отвечают высочайшим стандартам качества. Наши опытные сотрудники осуществляют перевозку различных видов грузов, используя железнодорожный, морской и автомобильный транспорт. Помимо высококачественных услуг мы предлагаем доступные цены. Перечень наших услуг включает экспедиторские консультации, транспортно-экспедиторское обслуживание, а также сопутствующие услуги, такие как субаренда вагонов, контейнеров и грузовых автомобилей, таможенное оформление, перевалка через нефтяные терминалы, перегрузка через  терминалы и услуги по обслуживанию в морских портах.
Преимуществом компании Alliance Logistics Ltd является наличие сотни собственных крытых вагонов, а также разветвленная партнерская сеть в Казахстане, Иране, России, Грузии, Китае и ряде европейских стран.
Основная цель участия компании в «TransLogistica» – возможность организовать встречи напрямую с экспонентами, заинтересованными в услугах, которые оказывает наша компания. Хотелось бы отметить, что еще в процессе регистрации ряд компаний сами изъявили желание провести с нами встречу в формате B2B.
Мы высоко оцениваем уровень организации выставки на всех этапах, начиная от установки павильона и заканчивая сегодняшним днем. Подобные мероприятия имеют огромное значение для построения коммуникаций между компаниями и знакомства с потенциальными клиентами.