Peşəkarlar arasında işgüzar görüşlər
– Ukraynanın Kryukov Vaqonqayırma Zavodu (“Крюковский вагоностроительный завод”) ASC Kremençuq şəhərində yerləşir və hazırlama və istehsaldan sonrakı texnoloji xidmətlə müştəriyə hazır məhsulların çatdırılmasına qədər tam istehsal prosesini təmin edir. Şirkət nəqliyyat vasitələrinin, o cümlədən dəmiryol hərəkət heyətinin (yük və sərnişin vaqonları, lokomotiv qoşquları, elektrik qatarları, dizel qatarları, metro vaqonları), eləcə də eskalatorların istehsalını həyata keçirir.
“TransCaspian-2018” sərgisində iştirak etməkdə məqsədimiz Azərbaycan bazarının nümayəndələri ilə işgüzar əlaqələrin qurulması, yeni müştərilərin, tərəfdaşların qazanılması, məhsul tədarükünün və / və ya birgə istehsalın təmin edilməsidir.
Bu gün Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin, “Azərbaycanın Dəmir Yolları” QSC-nin, eləcə də Bakı Metropoliteninin nümayəndələri bizim stendimizi ziyarət ediblər. Deyə bilərik ki, biz artıq planladığımız hər kəslə görüşmüşük. Eyni zamanda, yük vaqonlarının alınması ilə maraqlanan, yük daşımaları ilə məşğul olan şirkətlərin nümayəndələrini stendimizdə görməkdən məmnun olarıq.

Business meetings of professionals
- The Ukrainian machine-building enterprise PJSC Kryukov Railway Car Building Plant is located in the city of Kremenchug and provides a full production cycle - from development and manufacturing to delivering finished products to the customer with further technological service. We are manufacturers of vehicles, including the rolling stock (freight and passenger cars, locomotive traction, electric trains, diesel trains, subway cars), and escalators.
The purpose of our participation at the TransCaspian 2018 exhibition is to establish business relations with representatives of the Azerbaijani market and to acquire new customers and partners, while seeking for the opportunity to supply our products and / or establish joint production.
Today our stand was visited by representatives of the Ministry of Transport, Communications and High Technologies of Azerbaijan, the Azerbaijan Railways, the Baku Metro. We have already met with everyone as planned. At the same time, we will be happy to see representatives of companies involved in transportation who are interested in purchasing freight cars at our stand.