Sərgidə işgüzar və mehriban ab-havahökm sürür.
- Sərgi ölkənin nəqliyyat sənayesində hər zaman mühüm hadisə olmuşdur və o, bütün dünyanın diqqətini cəlb edir!
Şirkətimiz gəmilərin, yaxtaların, barjaların və bütün dəniz strukturlarının tikintisi, təmiri, texniki baxımı və dizaynı üzrə xidmətlər göstərir. Burada keçirilən “TransLogistika” sərgisində biz yeni tanışlıqlar axtarır, yeni əlaqələr qurur və mövcud tərəfdaşlarımızla əməkdaşlığın genişləndirilməsi məsələlərini müzakirə edirik. Onların arasında bizim fəaliyyət göstərməyimiz üçün zəruri olan bir çox material və xidmətlərin təchizatçıları var. Çox mühüm məsələ də odur ki, sərgidə məhsullarını vasitəçilər yolu ilə aldığımız şirkətlərlə görüşdük. İndi onlarla birbaşa əlaqələr qurulub, bu da təbii ki, məhsullarımızın son qiymətinə müsbət təsir göstərəcək.
Sərgidə hökm sürən işgüzar və eyni zamanda mehriban ab-hava çox xoş təəssürat yaratdı. Biz ilk dəfədir ki, bu tədbirə baş çəkdik və indi növbəti sərgidə öz stendimizin təşkili məsələsini həmkarlarımızla müzakirə edirik. Düşünürəm ki, bu iştirak şirkətimizin inkişafı və bazarda öz potensialımızı nümayiş etdirməsi baxımından faydalı ola bilər.

На выставке царит деловая и одновременно доброжелательная атмосфера
- Выставка – всегда важное событийное явление транспортной отрасли страны, привлекает внимание всего мира!
Наша компания предоставляет услуги по строительству, ремонту, техническому обслуживанию и проектированию судов, яхт, барж и всех морских сооружений. И здесь на выставке TransLogistika мы ищем новые знакомства, налаживаем новые контакты и обсуждаем вопросы расширения сотрудничества с уже имеющимися партнерами. Среди них много поставщиков материалов и услуг, которые необходимы в нашей деятельности. Очень важный факт, что на выставке мы познакомились с компаниями, продукцию которых приобретали через посредников. Сейчас налажены прямые контакты, что, безусловно, положительно скажется на себестоимости нашей конечной продукции.
Очень хорошее впечатление произвела деловая и одновременно доброжелательная атмосфера, царящая на выставке. Мы впервые посетили данное мероприятие, и уже сейчас с коллегами обсуждаем вопрос организации собственного стенда на следующей выставке. Думаю, для нашей компании это участие было бы полезно в плане развития и демонстрации наших возможностей на рынке.