Sərgidən səmərəli nəticələr gözləyirik!
– “Ikra Lojistik” şirkəti nəqliyyat daşımaları ilə məşğul olur və sərgidə dəmir yolu və dəniz nəqliyyatı, hava nəqliyyatı, multimodal nəqliyyat, neft və çox ağır yüklərin daşınması, çeşidlənməsi və s. kimi xidmətlərini təqdim edir. Şirkət, həmçinin Aktau, Böyük Britaniya, Almaniya, İraq və digər ölkələrdə anbar xidmətlərini təklif edir.
Bizim stendimizdə “İkra Lojistik” şirkətinin həyata keçirdiyi ən mühüm layihələr, məsələn, Bakı alov qüllələri, Dövlət Bayrağı Meydanı, “SOCAR” şirkətinin neft layihələri, İmişli şəkər zavodu, Şahdağ Turizm Kompleksi, Park Bulvar Ticarət və Əyləncə Mərkəzi, “Qalaalti Hotel & Spa” mərkəzi və bir sıra digər layihələr ilə tanış ola bilərsiniz.
Yeni müştərilərin cəlb edilməsi şirkət üçün məqsədəuyğundur. Sərginin ziyarətçiləri arasında qida, tikinti, neft və qeyri-neft və iqtisadiyyatın digər sahələrində, bir sözlə nəqliyyata ehtiyacı olan hər kəs bizi maraqlandırır. Bundan başqa, biz maraqlı təşkilatlarla tərəfdaşlıq əlaqələri qurmaq istəyirik.
Sərgi çox canlı keçir, biz stendimizə maraq müşahidə edirik. Şirkət artıq bu sərgidə uğurlu iştirak təcrübəsinə malikdir - iki il əvvəl biz bir çox yeni müştərilər qazandıq. Bu il də eyni və daha da əhəmiyyətli nəticələr gözləyirik.

We expect favourable results from the exhibition
- Ikra Lojistik is engaged in transportation, and offers its services such as land, rail and sea transportation, air transportation, multimodal transport, transportation of oil and heavy cargoes, sorting, etc. We also offer warehousing services in Agtau, the UK, Germany, Iraq, etc.
At our stand you can see the most significant projects in the implementation of which Ikra Lojistik took part, such as the construction of Baku Flame Towers, the State Flag Square, SOCAR oil projects, Imishli Sugar Plant, Shahdagh Tourist Complex, Park Boulevard, Qalaalti Hotel & Spa and much more.
It is expedient for us to attract new customers to the company. Among the visitors of the exhibition we are interested in representatives of the food, construction, oil and non-oil and other sectors of the economy, in short, all those who may need transportation. In addition, we would like to establish partnership relations with interested organisations.
The exhibition is very lively; we feel interest in our stand. We already have a successful experience of participating in this exhibition - two years ago we acquired many new customers. At this year’s exhibition, we also expect the same and even more significant results.