Sərgidən səmərəli nəticələr gözləyirik!
– “Ikra Lojistik” şirkəti nəqliyyat daşımaları ilə məşğul olur və sərgidə dəmir yolu və dəniz nəqliyyatı, hava nəqliyyatı, multimodal nəqliyyat, neft və çox ağır yüklərin daşınması, çeşidlənməsi və s. kimi xidmətlərini təqdim edir. Şirkət, həmçinin Aktau, Böyük Britaniya, Almaniya, İraq və digər ölkələrdə anbar xidmətlərini təklif edir.
Bizim stendimizdə “İkra Lojistik” şirkətinin həyata keçirdiyi ən mühüm layihələr, məsələn, Bakı alov qüllələri, Dövlət Bayrağı Meydanı, “SOCAR” şirkətinin neft layihələri, İmişli şəkər zavodu, Şahdağ Turizm Kompleksi, Park Bulvar Ticarət və Əyləncə Mərkəzi, “Qalaalti Hotel & Spa” mərkəzi və bir sıra digər layihələr ilə tanış ola bilərsiniz.
Yeni müştərilərin cəlb edilməsi şirkət üçün məqsədəuyğundur. Sərginin ziyarətçiləri arasında qida, tikinti, neft və qeyri-neft və iqtisadiyyatın digər sahələrində, bir sözlə nəqliyyata ehtiyacı olan hər kəs bizi maraqlandırır. Bundan başqa, biz maraqlı təşkilatlarla tərəfdaşlıq əlaqələri qurmaq istəyirik.
Sərgi çox canlı keçir, biz stendimizə maraq müşahidə edirik. Şirkət artıq bu sərgidə uğurlu iştirak təcrübəsinə malikdir - iki il əvvəl biz bir çox yeni müştərilər qazandıq. Bu il də eyni və daha da əhəmiyyətli nəticələr gözləyirik.

Ожидаем от выставки благоприятных результатов
– Компания Ikra Lojistik занимается транспортными перевозками и представляет на выставке такие свои услуги, как сухопутные, железнодорожные и морские транспортные перевозки, авиаперевозки, мультимодальные перевозки, транспортировка нефти и сверхтяжелых грузов, сортировка и др. Также мы предлагаем складские услуги в Агтау, в Великобритании, Германии, Ираке и т.д.
На нашем стенде можно ознакомиться с наиболее значимыми проектами, в реализации которых принимала участие компания Ikra Lojistik, такими как строительство Baku Flame Towers, Площадь государственного флага, нефтяные проекты SOCAR, Имишлинский сахарный завод, Туристический комплекс Shahdag, ТРЦ Park bulvar, Qalaalti Hotel & Spa и многое другое.
Нам целесообразно привлечение в компанию новых клиентов. Среди посетителей выставки нас интересует представители пищевого, строительного, нефтяного и ненефтяного и других секторов экономики, словом, все те, кому могут понадобиться транспортные перевозки. Кроме того, мы хотели бы наладить партнерские отношения с заинтересованными организациями.
Выставка проходит очень оживленно, мы чувствуем интерес к нашему стенду. У нас уже есть успешный опыт участия в данной выставке – два года назад мы приобрели много новых клиентов. Таких же, и даже более значительных результатов, мы ожидаем и в этом году.