“TransCaspian” və “Road & Traffic” sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
7 iyun saat 12:00-da “Hyatt Regency” mehmanxanasında 17-ci Xəzər Beynəlxalq Nəqliyyat, Tranzit və Logistika və 8-ci Xəzər Beynəlxalq Yol İnfrastrukturu və İctimai Nəqliyyat sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi. Mətbuat konfransında Elmir Vəlizadə - Azərbaycan Respublikası Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar nazirinin müavini, Mais Ağayev - Bakı Nəqliyyat Agentliyi, İcitmaiyyətlə Əlaqələr və Maarifləndirmə şöbəsinin müdiri, Rəna Abutalıbova  - “Iteca Caspian” şirkətinin satış üzrə müdiri və Səbinə Rzayeva – sərgi meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransı zamanı KİV nümayəndələrinə sərgi ilə bağlı, həmçinin xarici iştirakçıların sərgidə hansı yenilikləri təqdim etdiyi və bu sahə ilə bağlı ölkə üçün yeniliklər haqqında ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu. Mətbuat konfransında 28 KİV nümayəndələri iştirak etmişdi, onların arasında televiziya və xəbər portalları: A AzTv, Lider, ATV, ARB, APA, Baku İnform, CBC, ITV, Azertag, Report, Sputnik, 1news.az və s.

The Press Conference dedicated to the opening of the TransCaspian and Road & Traffic exhibitions was held
7 june 2018
The press conference dedicated to the opening of the 17th Caspian International Transport, Transit and Logistics and 8th Caspian International Road Infrastructure and Public Transport took place on June, 7 at 12:00 a.m. at the Hyatt Regency hotel.
The press conference was attended by Mr. Elmir Velizadeh – Deputy Minister of of Transport, Communications and High Technologies, Mr. Mais Agayev -Head of the department of public relations and awareness department of Baku Transport Agency, Mrs. Rena Abutalibova - Sales Director of Iteca Caspian, Ms.  Sabina Rzayeva - Project manager. 28 media representatives attended the press-conference from AzTv, Lider, ATV, ARB, APA, Baku İnform, CBC, ITV, Azertag, Report, Sputnik, 1news.az and others. During the press conference journalists were informed about the innovations, participants and statistics.